آموزش طراحی ناخن با وسایل ساده
آموزش طراحی ناخن با وسایل ساده در خانه

انواع مدل ها و روش های  طراحی ناخن

طراحی ناخن یکی از راه های زیباتر کردن وجذاب شدن دست و ناخن ها ست. به جای استفاده از طرح های همیشگی برای ناخن های تان این بار تنوع ایجاد کرده و از طرح های مختلف برای طراحی ناخن هایتان استفاده کنید. طرح های متنوع و زیادی برای ناخن وجود دارند که می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید. طرح های گلدار، فرنچ، رنگ های خنثی، رنگ های جیغ یا… هر کدام برای موقعیت های خاصی مناسب اند اما اگر می خواهید که ناخن هایتان بیش از همیشه توی چشم باشد، ما مدل های زیبایی را به شما پیشنهاد می دهیم. در اینجا طرح هایی از زیباترین مدل های ناخن را برایتان آورده ایم تا بتوانید از آنها ایده بگیرد و ناخن ها و دستانتان را زیبا جذابتر نشان دهید.

طراحی با چسب نواری

برای کشیدن خطوط صاف روی ناخن حتما لازم نیست که شما طراح باشید یا دقت زیادی داشته باشید.شما برای این که خط های صافی روی ناخن تان ایجاد کنید از چسب نواری استفاده کنید.بعد از اینکه اندازه دلخواه چسب را انتخاب کردید،چسب هارا رو ناخن میگذارید و لاک های مورد نظر را روی ناخن می زنیم.۴۰الی۵۰دقیقه صبر کنید تا لاک خشک شود تا رنگ ها با یکدیگر مخلوط نشوند.

طراحی ناخن با چسب نواری

طراحی فرنچ ناخن

یکی از ساده ترین ودر عین حال زیباترین مدل طراحی ناخن ، فرنچ ناخن است. اگر هنوز ناخن هایتان به اندازه ای بلند نشده که فرنچ بزنید، می توانید خط صدفی روی ناخن بکشید و سفیدی فرنچ را مشخص کنید.
فرنچ ناخن چیست؟  واژه فرنچ یعنی فرانسوی، در زبان انگلیسی به فرانسوی فرنچ می گویند.   فرنچ مانیکور چیست؟ فرنچ مانیکور، به آرایش ناخن فرانسوی فرنچ مانیکور می گویند.

طراحی فرنچ ناخن

طراحی ناخن با خلال دندان

شما میتوانید با استفاده از خلال دندان ی طراحی بسیار زیبا انجام دهید. طرح های خاص و متنوعی می توان با استفاده از خلال دندان ایجاد کرد و هیچ لزومی هم ندارد که طرح های همه ناخن ها شبیه به یکدیگر باشد می توان برای هر ناخنی یک طرح جداگانه ای بزنیم.

طراحی ناخن با خلال دندان

طراحی با تور

یکی دیگر از روش های طراحی ناخن استفاده از پارچه های توری می باشد. تور را روی ناخن گزاشته و روی آن برق ناخن یا لاک بزنید و یک طرح خاص و فوق العاده ایجاد کنید.با یک کار بسیار ساده،یک طرح زیبا و پیچیده ایجاد کنید.

طراحی ناخن با تور

طراحی ناخن با براش

یکی دیگراز روش ها طراحی ناخن، طراحی با براش است. برای اینکه راه های نازک وباریکی روی ناخن ایجاد کنیم، می توانید از براش استفاده کنید. زمانی که رنگ پایه واولیه خشک شد براش رابه لاک مورد نظر آغشته میکنیم و به صورت افقی روی ناخن میکشیم. تا وقتی که لاک اول شما خشک نشده از زدن لاک بعدی خودداری کنید.

طراحی ناخن با براش

طراحی بصورت آبرنگی

برای طراحی آبرنگی شما باید براش را به لاک آغشته نموده و روی ناخن  بپاشید.برای جالب تر وجذاب تر شدن تر از رنگ های مختلفی استفاده نموده تا شاهد یک طراحی شیک وخاص باشید.

طراحی ناخن آبرنگی

طراحی با نخ

طراحی بانخ طرحی ساده و خاص می باشد که ناخن های شما را زیباتر جلوه می دهد. وقتی لاکی که به ناخن تان زده اید خشک شد از کات استفاده کنید و نخ را به شکل های دلخواه و مختلف از جمله قلب،ضربان،خط ساده و…روی ناخن بگذارید، وقتی کاملا خشک شد تاپ کات روی آن زده تا نخ سر جای خود باقی بماند. با استفاده از رنگ های مختلف نخ به این طرح جلوه ای زیباتر بدهید. به همین آسانی می توانید یک طراحی خاص و منحصر به فرد با نخ انجام دهید.

طراحی ناخن با نخ

بهترین و آسان ترین و به صرفه ترین راه طراحی ناخنhttps://araset.net/?v=f5407b435d8b

فروشگاه اینترنتی آراست

البته نباید فراموش بشه که همه طرح ها زحمات و نکات منفی خودشه داره ولی شما میتونید بدون که وقت زیادی بزارید تا لاک ها خشک بشن یا دور برتون رو کثیف کنید و هزینه ای زیادی رو صرف خرید لاک های مختلف کنید در کمترین زمان و بدون اینکه طراحی بلدباشید،از استیکر های ناخن استفاده کنید و دوستان و آشنایان خودتونو شگفت زده کنید.

در این قسمت چند تا از طرح ها به شما نشان میدهیم

استیکر ناخن طرح قلب رنگی
استیکر ناخن طرح قلب رنگی

طرح قلب رنگی

استیکر ناخن طرح خانمی صورتی
استیکر ناخن طرح خانمی صورتی

طرح خانمی صورتی

استیکر ناخن طرح ماهیما

طرح ماهیما

استیکر ناخن طرح پارتی کت

طرح پارتی کت

این ها فقط چند طرح از صد ها طرح استیکر های ناخن فروشگاه آراست می باشد.برای دیدن طرح های بیشتر ازفروشگاه اینترنتی آراست دیدن فرمایید.https://araset.net/

شما می توانید برای دیدن یا خرید به پیج فروشگاه آراست نیز دیدن فرمایید

instagram: araset.ir

فقط کافیه به فروشگاه اینترنتی آراست مراجعه کنید ودر اونجا انواع استیکرهای ناخن رو ببینید و هر چندتا طرح که خاستین انتخاب کنید تا ما در اسرع وقت و ضدعفونی شده برای شما ارسال کنیم.حتما به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید تا از تخفیف ها ودیگر نکات مثبت استیکرناخن بهره مند شوید.

فروشگاه اینترنتی آراستwww.araset.net https://araset.net/?v=f5407b435d8b

صفحه اینستاگرامaraset,ir